ISUZU D-MAX BEZPEČNOSŤ

JAZDNÁ BEZPEČNOSŤ ISUZU

5 HVIEZD BEZPEČNOSTI OD EURO NCAP

Každý Isuzu D-MAX obsahuje množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré pracujú automaticky a nezávisle a neúnavne prispievajú k vašej ochrane. Vďaka pokročilému asistenčnému systému ISUZU (ADAS) je vaša cesta ešte bezpečnejšia a pohodlnejšia. Pomocou najmodernejších senzorov a niekoľkých kamier D-MAX neustále monitoruje vaše okolie. Vyše 20 asistenčných a bezpečnostných systémov, ako napríklad asistent núdzového brzdenia, asistent udržiavania v jazdnom pruhu, rozpoznávanie dopravných značiek s inteligentným obmedzovačom rýchlosti, vás bezpečne dopravia do cieľa.

Isuzu D-Max Bezpečnosť

ASISTENT MŔTVEHO UHLA

STÁLE VIAC VIDIEŤ

Asistent mŕtveho uhla vám poskytuje pomoc pri zmene jazdného pruhu pri sledovaní bočných úsekov. Systém využíva radarové senzory na sledovanie mŕtveho uhla a včas vás varuje pomocou zobrazenia vo vonkajších spätných zrkadlách.

Isuzu D-Max Bezpečnosť

AIRBAGY A SYSTÉM NÚDZOVÉHO VOLANIA

V PRÍPADE NÚDZE

O maximálnu bezpečnosť sa stará osem airbagov. Ak sa aktivujú airbagy, systém eCall automaticky odošle tiesňové volanie na tiesňové číslo 112 a začne hlasový hovor s riadiacim strediskom. D-MAX má navyše manuálne tlačidlo SOS.

VAROVANIE JAZDY POPRI

PARKOVANIE SO ŠIROKÝM VÝHĽADOM

Ak s D-MAXom cúvate, pomôže vám parkovací asistent. Systém pomocou radarových senzorov bočne detekuje vozidlá prichádzajúce zozadu a informuje vás pomocou zobrazení mŕtveho uhla vo vonkajších spätných zrkadlách a prídavného akustického signálu.

ZOSTAŇTE NA SPRÁVNEJ STOPE

ASISTENT UDRŽIAVANIA V JAZDNOM PRUHU V PRÍPADE NÚDZE
Asistent udržiavania v jazdnom pruhu vám pomôže zabrániť zrážkam. Ak systém zistí, že pri zmene jazdného pruhu existuje riziko zrážky, zasahuje do riadenia a zabráni zmene jazdného pruhu. Tak je zabezpečená maximálna bezpečnosť D-MAX.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT
Adaptívny tempomat vám pomáha na rovných cestách, ako sú napríklad diaľnice a rýchlostné cesty. Stereokamera detekuje vozidlá idúce vpredu, zaisťuje dostatočnú vzdialenosť a zároveň sleduje zadanú maximálnu rýchlosť. Ak vodič pred vami zastaví, D-MAX automaticky zastaví.

INTELIGENTNÉ OBMEDZENIE RÝCHLOSTI
Pomocou inteligentného obmedzovača rýchlosti D-MAX rozpozná maximálnu povolenú rýchlosť a rýchlosť automaticky obmedzí. To zaisťuje ešte väčšiu bezpečnosť a menší strach z rýchlostných kontrol.

Isuzu D-Max Vychýlenie

VAROVANIE PRI VYCHÝLENÍ SA Z JAZDNÉHO PRUHU
Varovanie pri vychýlení sa z jazdného pruhu ISUZU D-MAX detekuje počas jazdy vozovku a upozorní vás, ak sa pick-up neúmyselne vychýli z jazdného pruhu. Pokiaľ nie je zapnutá smerovka a auto sa vychýli z jazdného pruhu, okamžite dostanete výstrahu a volant začne vibrovať.

Isuzu D-Max Pohyb do svahu

ASISTENT PRI JAZDE DO SVAHU
Dajte zbohom pohybu vozidla späť na svahu alebo na rampách. Pomoc pri rozjazde do kopca zabraňuje spätnému pohybu vozidla pri rozjazde v stúpaniach 5,7 stupňa alebo viac.

Isuzu D-Max Pohyb zo svahu

KONTROLA POHYBU ZO SVAHU
Užite si absolútnu stabilitu aj na strmých svahoch alebo na klzkej vozovke. Kontrola pohybu z kopca pomáha zabrzdeniu D-MAX na svahoch a poskytuje vám dodatočnú kontrolu.

Isuzu D-Max Automatické brzdenie

AUTONÓMNE NÚDZOVÉ BRZDENIE

AUTOMATICKÉ BRZDENIE V PRÍPADE NEBEZPEČENSTVA

Pomocou asistenta núdzového brzdenia ste so svojím D-MAX na ceste vždy v bezpečí, a to aj v nebezpečných situáciách. Systém vás informuje akustickým signálom a zobrazením na displeji na blížiace sa prekážky. Ak existuje riziko kolízie, automatické núdzové brzdenie znižuje intenzitu nárazu alebo sa mu dokonca vyhýba.

Isuzu D-Max Rozpoznávanie značiek

ROZPOZNÁVANIE DOPRAVNÝCH ZNAČIEK

VŠETKY ZNAČKY V DOHĽADE

Rozpoznávanie dopravných značiek vám pomáha sledovať dôležité dopravné značky. Systém neustále skenuje krajnicu cesty a automaticky ju zobrazuje na displeji. Varovná funkcia vás informuje, ak prekročíte rýchlosť. Vaša technológia pre maximálnu bezpečnosť jazdy!