OBJAVTE NOVÝ ISUZU D-MAX

MAXIMÁLNY PICK-UP

Vitajte u novej generácie spoľahlivosti. Isuzu D-Max bol vyvinutý tak, aby vydržal aj tie najťažšie podmienky a ponúka všetko, čo potrebujete pre štýl, pohodlie a bezpečnosť a pre vaše ďalšie dobrodružstvo. S užitočným zaťažením až 1,1 t a zaťažením prívesu až 3,5 t môžete zvládnuť všetky výzvy. Či už v práci alebo vo voľnom čase. Viac ako 20 bezpečnostných a asistenčných systémov automaticky a neúnavne prispieva k vašej ochrane.

MODELY A CENY

VHODNÝ MODEL PRE KAŽDÉHO

Nový D-MAX bude k dispozícii s tromi typmi kabín: Single Cab, Space Cab a Double Cab a so štyrmi variantmi modelov: L, LS, LSE a novým špičkovým modelom V-CROSS.

Isuzu D-Max 2023

ZVONKU SVALNATÝ. ELEGANTNÝ ZVNÚTRA.

TECHNIKA A FUNKCIE

PRINÁŠA VŠETKO VŠADE

D-MAX kombinuje robustnosť s vynikajúcou technickou výbavou a výkonom. Výsledok? Užitočné zaťaženie až 1,1 t, zaťaženie prívesu až 3,5 t a prepínateľný pohon všetkých kolies. V skratke: zvládne viac, unesie viac, prináša viac emócií.

Isuzu D-Max 2023

VÝBAVA

VŠESTRANNÉ VOZIDLO

Vďaka najvyššej úrovni pripojenia prijímate hudbu, svoje mapy a správy okamžite na 9-palcovom dotykovom displeji v multi informačnom zariadení. Prepínateľný pohon všetkých kolies vám zaručí slobodnú jazdu v členitom teréne. Jasný výhľad máte vďaka elektricky nastaviteľným a vyhrievaným vonkajším spätným zrkadlám. Objavte nové funkcie týkajúce sa pohodlia, techniky a dizajnu!

BEZPEČNOSŤ

SPOĽAHNITE SA NA TO

Každý Isuzu D-MAX obsahuje množstvo bezpečnostných funkcií, ktoré pracujú automaticky a nezávisle a neúnavne prispievajú k vašej ochrane. Vďaka pokročilému asistenčnému systému ISUZU (ADAS) je vaša cesta ešte bezpečnejšia a pohodlnejšia. Je štandardom v každom modeli D-MAX. Pomocou najmodernejších senzorov a niekoľkých kamier D-MAX neustále monitoruje vaše okolie.

SKÚŠOBNÁ JAZDA S ISUZU D-MAX

PRESVEDČTE SA PRI SKÚŠOBNEJ JAZDE

INDIVIDUALIZÁCIA

ZÍSKAJTE MAXIMUM

Dokáže robiť presne to, čo potrebujete. Objavte teraz naše modely s presne tými správnymi funkciami pre vaše každodenné úlohy.

Isuzu D-Max

PRÍSLUŠENSTVO

UROBTE SI Z NEHO SVOJ D-MAX

Vybavte svoj D-MAX tak, ako ho potrebujete. Aerodynamickejšie so zakrytím ložnej plochy pevnou strechou, pohodlnejšie s cúvacou kamerou alebo ešte štýlovejšie so športovým bezpečnostným rámom.

Isuzu D-Max 2023