ISUZU D-MAX INDIVIDUALIZÁCIA

INDIVIDUALIZÁCIA

PRISPÔSOBTE SI D-MAX SVOJIM POTREBÁM

D-MAX sa vám dokáže maximálne prispôsobiť! Od trojstranných sklápačov cez obytné kabíny až po optimalizáciu terénnych schopností – nakonfigurujte si svoj D-MAX tak, ako sa vám páči.

STAVBA ZÁHRAD A TVORBA KRAJINY

ÚPLNÁ FLEXIBILITA

Ako záhradník a krajinár získavate flexibilné riešenia pre vaše každodenné požiadavky. Takže môžete napr. hákovým nakladačom D-MAX súčasne prepravovať tri vane a tým flexibilne zásobovať viacerých zákazníkov alebo presúvať bremená z A do B.

Isuzu D-Max 2023

OFFROAD

PREKONÁ KAŽDÝ NÁROČNÝ TERÉN

D-MAX ti ponúka vďaka svetlej výške 220 mm obrovskú radosť z jazdy. Vďaka nájazdovému uhlu 30,5 stupňa* vpredu a 24,2 stupňa* vzadu D-MAX prekoná aj tie najväčšie nerovnosti. Uzávierka diferenciálu udrží váš pick-up v kurze aj v najnepriechodnejšom teréne. *podľa modelu.

Isuzu D-Max Preprava

LESNÍCTVO A POĽNOHOSPODÁRSTVO

PRE PREPRAVU NÁKLADU

Ako lesníci alebo poľnohospodári máte úžitok z veľkej ložnej plochy sklápača, ktorá unesie bremená až do 860 kg. Krmivo alebo zeminu je možné vyložiť zo všetkých strán. Okrem toho je možné pripojiť príves do 3,5 t.

VAŠE VOĽNOČASOVÉ DOBRODRUŽSTVO

VEĽA MIESTA PRE VAŠU VÝBAVU

ISUZU D-MAX je ideálny spoločník pre vaše hobby a voľnočasové aktivity. Využite jeho veľkorysú ponuku priestoru alebo ho vybavte súpravou doplnkov, napr. v oblasti jazdeckého športu. Nakladacie rampy ako nadštandardná výbava vám umožňujú vziať si so sebou štvorkolku alebo motocykel. S vhodnou kabínou ste doma kdekoľvek na svojich dobrodružných výletoch.

Isuzu D-Max Pre remeselníkov

REMESLO A STAVEBNÍCTVO

D-MAX PRE REMESELNÍKOV

Ste remeselník a potrebujete úložný priestor pre svoju dielňu? Nákladný priestor D-MAX presne to ponúka. Upravte si ho podľa svojich požiadaviek. Takže máte vždy svoje nástroje tam, kde ich potrebujete.

Isuzu D-Max Pre poľovníkov

TERÉNNE VOZIDLO PRE POĽOVNÍKOV

S D-MAX NA POĽOVAČKU

Popri vynikajúcich vlastnostiach v teréne zaujme poľovnícky pick-up aj inteligentným skladovacím systémom. Uzamykateľná zásuvka na zbrane, vaňa na divú zver s lanovým navijakom, ako aj klietka pre psa pre verného spoločníka pri poľovačkách robia z pick-upu D-MAX ideálneho spoločníka pre poľovníkov a poľovníčky.