ISUZU D-MAX VÝBAVA

VÝBAVA ISUZU D-MAX

PREMYSLENÁ AŽ DO DETAILOV

Od snímačov dažďa a svetla, cez parkovacie pomocné systémy s cúvacou kamerou až po výškovo a pozdĺžne prestaviteľný volant. Vďaka najnovšej technológii vám rozsiahla výbava D-MAX ponúka väčšiu užívateľskú prívetivosť, viac pohodlia a zvýšenú bezpečnosť.

Isuzu D-Max Interiér

KONEKTIVITA A INFOTAINMENT

ZOSTAŇTE V SPOJENÍ

Inteligentná technológia D-MAX premení váš vnútorný priestor na riadiace centrum. Vďaka pôsobivej 9-palcovej dotykovej obrazovke máte všetko na očiach. Zároveň vďaka inteligentnému hlasovému ovládaniu a integrácii Apple CarPlay® a Android Auto™ budete neustále v obraze kdekoľvek.*

MULTIFUNKČNÝ VOLANT

VÝŠKOVO A POZDĹŽNE PRESTAVITEĽNÝ

Športový multifunkčný, výškovo a pozdĺžne nastavitelný volant ponúka optimálne pohodlie, aby ste si ľahko našli svoju ideálnu pozíciu.

POČUŤ, VIDIEŤ, CÍTIŤ

D-MAX PRE VŠETKY ZMYSLY

Isuzu D-Max Interiér

HUDBA
Aj keď ich nevidíte, môžete ich počuť: Osem interiérových reproduktorov vám poskytne prvotriedny zvuk pri každej jazde. Prehrajte individuálnu zvukovú stopu pre váš deň – s tichými zvukmi alebo hlasnými tónmi.

Isuzu D-Max Osvetlenie

OSVETLENIE
Vo výbave D-MAX by samozrejme nemali chýbať BI-LED svetlomety s integrovanými dennými svetlami. Teraz svietia ešte ďalej kvôli maximálnej viditeľnosti. Navyše automatické zapínanie a funkcia diaľkových svetiel zaisťuje ešte väčšie pohodlie.

Isuzu D-Max Sedadlá

SEDADLO VODIČA
Sedadlo vášho D-MAX je výškovo nastaviteľné, takže môžete zmeniť svoju polohu sedenia, ako sa vám páči. O pohodlie sa stará aj bedrová opierka a vyhrievanie sedadiel. S pick-upom ISUZU si môžete užiť cestu bez únavy aj na dlhých trasách.

Isuzu D-Max Senzory

DAŽĎOVÝ A SVETELNÝ SENZOR
S vašim D-MAXom ste vybavení do každého počasia. Dažďový a svetelný senzor s automatickým ovládaním diaľkových svetiel detekuje poveternostné podmienky a zaisťuje, že do cieľa prídete vždy s najlepším možným výhľadom.

Isuzu D-Max Zrkadlá

SKLOPNÉ ZRKADLÁ
Elektrické sklopné zrkadlá robia váš D-MAX veľmi úzkym aj na úzkych uliciach a chránia ho tak pred poškodením. Vyhrievanie zrkadiel zaisťuje optimálny výhľad dozadu aj v mrazivých dňoch.

Isuzu D-Max Klimatizácia

2-ZÓNOVÁ AUTOMATICKÁ KLIMATIZÁCIA
Cíťte sa príjemne za akýchkoľvek teplôt 2-zónovú automatickú klimatizáciu je možné individuálne nastaviť pre vodiča a spolujazdca a zaisťuje chladné hlavy, aj keď je teplo.

Isuzu D-Max

CÚVACIA KAMERA A PARKOVACÍ ASISTENT

VŠETKO NA OČIACH

Systém pomoci pri parkovaní vás podporuje pri manévrovaní a parkovaní s D-MAXom. Ultrazvukové snímače zabezpečujú rýchle rozpoznanie prekážok v okolí vozidla a okamžité informovanie. Informácie na multiinformačnom displeji a akustické signály tiež zaisťujú, aby vám nič neušlo.

ĎALŠIE HLAVNÉ PRVKY VÝBAVY

Isuzu D-Max Štartovanie

ŠTARTOVANIE A VYPNUTIE BEZ KĽÚČA
Tlačidlo štart-stop umožňuje štartovať a vypínať motor bez kľúča.

Isuzu D-Max Dvere

AUTOMATICKÉ UZAMKNUTIE DVERÍ
Ak sa vzdialite tri metre od D-MAXu, automaticky uzamkne dvere.

Isuzu D-Max Svetlo

SVETLO FOLLOW-ME-HOME
Predné svetlá zostanú rozsvietené, keď zatvoríte dvere, aby ste sa mohli bezpečne dostať k dverám svojho domu.