ISUZU D-MAX PRÍSLUŠENSTVO

PRÍSLUŠENSTVO D-MAX

MAXIMÁLNE MNOHOSTRANNÉ

D-MAX už štandardne patrí k mnohostranným vozidlám na trhu. S dostupným príslušenstvom je možné ešte viac. Z praktického príslušenstva, ktoré napr. chráni nákladný priestor pred nepriaznivým počasím, cez optické doplnky, ktoré podčiarknu vašu individualitu, až po úpravy v oblasti pohodlia, napr. nezávislé kúrenie. Všetko je možné.

DIZAJN

DIZAJN D-MAX BEZ HRANÍC

Pre všetkých, ktorým štandard nestačí: S príslušenstvom ISUZU D-MAX, ako sú predné nárazníky alebo výstuž, strešné lyžiny alebo iné disky, môžete z D-MAX urobiť svoj osobný D-MAX a priťahovať pozornosť.

Isuzu D-Max 2023

NÁKLADNÝ PRIESTOR

BEZPEČNÁ A CHRÁNENÁ PREPRAVA

S krytmi nákladného priestoru pre váš Pick-up nechráni váš náklad iba pri preprave, ale aj pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Pritom vyzerá ešte aj štýlovo. Hardtopy dodatočne zlepšujú aerodynamiku vášho pick-upu a výrazne zväčšujú chránený nákladný priestor.

Isuzu D-Max Príslušenstvo

ISUZU TEMATICKÉ MODELY

PICK-UPY PRE VŠETKY OBLASTI POUŽITIA

Pomocou asistenta núdzového brzdenia ste so svojím D-MAX na ceste vždy v bezpečí, a to aj v nebezpečných situáciách. Systém vás informuje akustickým signálom a zobrazením na displeji na blížiace sa prekážky. Ak existuje riziko kolízie, automatické núdzové brzdenie znižuje intenzitu nárazu alebo sa mu dokonca vyhýba.

FUNKCIE

VIAC POHODLIA POMOCOU PRÍDAVNÝCH FUNKCIÍ

Individualizujte svoj D-MAX podľa svojho vkusu. S ďalšími funkciami, ako je nezávislé kúrenie, sklopné bočné zrkadlá a oveľa viac urobte si z D-MAX personalizovaný pick-up.

Isuzu D-Max Príslušenstvo

DISKY

DISKY KAŽDÉHO ŠTÝLU

Štylizujte svoj Pick-up športovou sadou diskov z ocele alebo hliníka.

Isuzu D-Max Príslušenstvo

INTERIÉR

PRÍSLUŠENSTVO PRE VNÚTORNÝ PRIESTOR

Užite si maximálny zážitok s infotainmentom na 10 palcovom dotykovom displeji s offline navigáciou, digitálnym rádiom a Apple CarPlay® a Android Auto ™. Alebo si uľahčite parkovanie pomocou cúvacej kamery a skrášlite si interiér podložkami, poťahy sedadiel alebo opierkami hlavy. Objavte to správne príslušenstvo D-MAX pre každý vkus.*

Isuzu D-Max Príslušenstvo

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

OBJAVTE PRÍSLUŠENSTVO Z DIELNE ISUZU

Vybavte svoj D-MAX ďalším príslušenstvom ISUZU, aby bol ešte všestrannejší. Pomôcky na zníženie zadných dverí, uzamykateľné rukoväte zadných dverí batožinového priestoru a oveľa viac sú k dispozícii od našich partnerov ISUZU.

Isuzu D-Max Príslušenstvo