ISUZU D-MAX DO LESA

ISUZU D-MAX DO LESA

VÁŠ ISUZU D-MAX DO LESA

Tam kde cesta končí, začína sloboda. S výkonným motorom s emisnou normou EURO-6, pohonom všetkých štyroch kolies a zaťažením prívesu 3,5 tony Vás nenechá v štichu ani pri plnom náklade. Úložný priestor ISUZU D-MAX sa dá prispôsobiť Vašim individuálnym požiadavkám. Pre lesníkov je vhodný na bezpečné uloženie vybavenia s prístupom zo všetkých strán.

Pre lovcov sa osvedčili psie boxy, uzamykateľná zásuvka pre zbraň a vaňa s lanovým navijákom. Objavte, ako Vám D-MAX uľahčí práci.

MODEL „LOVEC“ VETRÍ STOPU AŽ DO NAJHLBŠEJ HÚŠTINY

Okrem svojej extrémnej priechodnosti v teréne je to práve inteligentný úložný systém, ktorý Vás podporí pri love. Zbraň sa dá bezpečne uložiť v uzamykateľnom priečinku. Vaňa s ľanovým navijákom robí z nakladania a vykladania jednoduchú a hlavne čistú záležitosť. A so psím boxom s mriežkou máte bezpečné miesto pre svojho najvernejšieho spoločníka. Bez ohľadu na to, kde vetríte Vašu ďalšiu korisť, model „Lovec“ Vás tam zavezie.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4×4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.

SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOV

NA LOVE ZA NAJLEPŠOU PEČIENKOU

„Som rád v prírode. Ochrana a starostlivosť o zver sú rovnako dôležité ako presný výstrel. „Nie je nič lepšieho ako šťavnatá zverina“ hovorí Marco Krüger. A vie o čom hovorí. Ako poľovník organizuje lovy a dbá na to, aby ostala zachovaná rovnováha v prírode. Vernými spoločníkmi sú mu jeho dvaja psi a D-MAX, s ktorým je každodenne na cestách vo svojom revíri.

Rozhodol som sa pre D-MAX, pretože mi ponúka veľmi dobrý jazdný komfort na ceste a zároveň i v teréne. Najmä v mokrom a daždivom počasí sú cesty ťažko zvládnuteľné, preto sa spolieham hlavne na pohon všetkých kolies. A keďže psi musia byť so mnou, rozhodol som sa pre hardtop na ložnej ploche.

„Chceme vedieť, čo je na love najlepšie? Marco Krüger nad tým dlho rozmýšľať nemusí. „Neobyčajnou udalosťou je hon v zime. Následné spoločné posedenie s ostatnými je perfektným záverom lovu.“

Ako dynamický spoločník na love a v lese, je D-MAX skutočnou strelou do čierneho.

CHCEME VEDIEŤ, ČO JE NA LOVE NAJLEPŠIE

Chceme vedieť, čo je na love najlepšie. Marco Krüger nad tým dlho rozmýšľať nemusí. „Neobyčajnou udalosťou je hon v zime. Následné spoločné posedenie s ostatnými je perfektným záverom lovu.“

Ako dynamický spoločník na love a v lese, je D-MAX skutočnou strelou do čierneho.