ISUZU D-MAX OFF ROAD

ISUZU D-MAX OFF ROAD

NIČ PRE PRINCEZNÉ

Získajte maximálne pohodlie v teréne v modeli D-MAX. Má športový rám a praktickú hornú rolovaciu žalúziu, s ktorou je možné batožinu bezpečne uložiť. Svetlá výška medzi nápravami 270 až 280 mm Vám pomôže v nerovnom a obtiažnom teréne. S uhlom nájazdu 30 stupňov v prednej a 22-23 stupňov v zadnej časti vozidla budete stúpať strmo do kopca.

Maximálny uhol náklonu 49 stupňov Vám umožní bezpečnú jazdu za každých okolností. Systém kontroly jazdnej stability a trakcie udržujú Váš ISUZU D-MAX na trati ako pri rozjazde, tak počas jazdy. Pretože cesta je niekedy neoddeliteľná od potoka, má D-Max hĺbku brodivosti až 700 mm (pri 4WD). Okrem toho je možné aktivovať pohon zadných kolies alebo pohon všetkých kolies.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4×4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.

VYDAJTE SA DO TERÉNU S FUZZYM

NAJŤAŽŠÍ PARKUR, AKÝ EXISTUJE. S VETERÁNOM NA SCÉNE FRANKOM „FUZZYM“ HÖHNEM

„Koľko kľukov urobí Chuck Norris? „, pýta sa Frank Höhne. „Všetky! To je aj naším mottom. Pokiaľ budem stavať parkur, bude to ten najťažší, aký existuje. A potom sa nechám prekvapiť, či sa to podarí niekomu zvládnuť“.

Höhne, medzi odborníkmi off-roadovej scény lepšie známy ako „Fuzzy“, zvládol vo svojom živote už mnoho nemožných parkúrov. Už od roku 2007 sprevádza ISUZU pri tréningoch a roadshows. Okrem toho je Fuzzy skutočným fanúšikom D-MAXu: „Pokiaľ ide o D-MAX, musím konštatovať, že v každom prípade žasnem, čo všetko to vozidlo dokáže.“

Naučte sa v jednom zo školení vedených Fuzzym, ako sa s D-MAXom dostanete ďalej. Ukážka na videu.