ISUZU D-MAX PRE POĽNOHOSPODÁROV

ISUZU D-MAX PRE POĽNOHOSPODÁROV

D-MAX PRE POĽNOHOSPODÁROV

Vaše povolanie je Vašou vášňou, a to z viacerých dôvodov. Jedným z nich je aj to, že môžete jazdiť na ISUZU D-MAX, ktorý je robustný a vitálny, presne ako Vy. Váš D-MAX si nezúfa aj keď je Vaša cesta nerovná a klzká. Jeho silný pohon Vás nikdy nezradí.

Nebojí sa blata a Vy, Vaši spolujazdci a Váš náklad s ním bezpečne dorazíte do cieľa.

MODEL „SKLÁPAČ“: JE AKO ŠVAJČIARSKY VRECKOVÝ NÔŽ MEDZI PICK-UPMI

Model  „Sklápač“ je možné kombinovať so všetkými variantmi kabín, zaťažiť až 860 kg a sklápať v troch smeroch.

Pre väčší objem nákladu môžete na tento D-MAX nastaviť mriežku alebo pripojiť príves do 3,5 tony. Jeho flexibilita a ľahká ovládateľnosť Vám ušetrí veľa práce a robia z modelu „Sklápač“ obľúbeného pomocníka na hospodárstve.

MODEL PLANE & SPRIEGEL: S TÝMTO MODELOM MÔŽETE ZAKRYŤ CELÝ NÁKLAD

D-MAX s plachtou je pre poľnohospodárov k dispozícii vo verzii Single Cab a Space Cab. Umožňuje prístup na nákladnú plochu zo všetkých troch strán a chráni Váš náklad před dažďom a vetrom.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4×4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.