ISUZU D-MAX PRE STAVBÁROV

ISUZU D-MAX PRE STAVBÁROV

VÁŠ ISUZU D-MAX PRE STAVBÁROV

Nákladný priestor ISUZU D-MAX je možné upraviť podľa Vašich predstáv. Mnohí z Vás to ocenia pri variante s vysúvacou dielňou: to znamená, že nástroje sú vždy na dosah ruky a drobné diely ostávajú aj pri neistej jazde na svojom mieste. Alternatívne je k dispozícii aj trojstranný sklápač. Flexibilný smer sklápania uľahčuje vykladanie.

Výkonný motor s emisnou normou EURO-6 a zapínateľný pohon všetkých kolies Vás bezpečne zavezie na Vaše pracovisko aj cez zablatený a klzký stavebný pozemok. To platí aj pre jazdu s prívesmi a plným zaťažením ložnej plochy. To je dôvod, prečo je robustný D-MAX prvou voľbou pre remeselníkov, ktorých pracovisko je mimo vozovky.

MODEL „SKLÁPAČ“ – ŠVAJČIARSKY VRECKOVÝ NÔŽ MEDZI PICK-UPMI

Výhody modelu „Sklápač „sú na nákladnej ploche. Dá sa kombinovať so všetkými variantmi kabíny, zaťažiť do 860 kg a skladať piesok, pôdu alebo štrk z troch strán. Pre väčší objem nákladu môžete na tento D-MAX nasadiť mriežku alebo pripojiť príves s hmotnosťou do 3,5 tony. A s dômyselne zostavenými sadami príslušenstva ho môžete ľubovoľne zväčšit podľa toho, koľko je potrebné. Rozmetač soli a snehový pluh vpredu z neho robia ideálne vozidlo pre zimnú údržbu. Jeho flexibilita a ľahká ovládateľnosť Vám ušetrí veľa práce a robia zo „Sklápača“ obľúbeného pomocníka v stavebných, remeselných, záhradníckych a komunálnych firmách.

MODEL „REMESELNÍK“ VŠEVEDKO PRE KAŽDÉHO

S týmto modelom budete ako remeselník pripravený na každú úlohu. V inteligentnom úložnom systéme je všetko od skrine na náradie až po helmu na svojom mieste a ostáva tam aj po jazde na hrboľatej ceste. Výsuvná podlaha ložnej plochy zaisťuje jednoduché vykladanie a nakladanie. A aby ste svoje vybavenie mali vždy na dosah ruky, sú úložné priehradky ľahko dosažiteľné z oboch strán. Možnosť úpravy vozidla do najmenších detailov podľa priania zákazníka, robí z D-MAXu ideálneho partnera pre remeselníkov.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4×4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.

SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOV

NIEKEDY MUSÍTE KOPAŤ RIADNE HLBOKO: D-MAX V NASADENÍ NA STAVBE

Ťahať prívesy, jazdiť po stavenisku a pritom udržiavať všetko v najlepšom poriadku. Modely D-MAX so špeciálnymi nástavbami sú určené pre všetkých, ktorí chcú čokoľvek premiestniť. Dva z nich využíva spoločnosť Remus Tief- und Straßenbau GmbH v brandenburskom Rathenowe, v Nemecku.

Expert v stavebníctve Rolf Jendretzky, riaditeľ spoločnosti s 30 zamestnancami – Remus Tief- und Straßenbau GmbH, premýšlal nad výberom vozidiel pre svojich spolupracovníkov a rozhodol sa pre D-MAX, ako silného partnera po svojom boku.

Vedúci na stavbe Marco Maeß je novým vozidlom nadšený: „Ložná plocha ponúka dostatok miesta na to, aby sme na stavbu priviezli potrebný materiál“ hovorí. “ Nakoľko sa okrem iného špecializujeme aj na podlahy a vykonávame veľa betonárskych prác, používame aj ťažké stroje, akými sú vibračné dosky alebo kompresory.“

„CELKOVÁ HMOTNOSŤ PRÍVESU S OBJEMOM 3,5 TONY JE NAOZAJ PÔSOBIVÁ.“

„To, čo sa už nezmestí na pick-up, ide na príves. Vďaka pohonu všetkých kolies a značnej svetlej výške D-MAXu sme sa dostali naozaj všade.“

„Na mojej práci sa mi páči predovšetkým rozmanitosť“, hovorí Ralf Jendretzky. „Každý deň musíte zvládnuť nové výzvy, stále sa niečo deje a ste neustále v pohybe.“

Rovnako všestranný ako práca je aj D-MAX. Okrem mnohých možností vybavenia ložnej plochy individuálnymi špeciálnymi konštrukciami je k dispozícii aj 3-stranný model „Sklápač „. Vďaka pružnej konštrukcii sklápacej korby sa piesok, zemina a iné stavebné materiály môžu prepravovať vo veľkých množstvách a dajú sa pohodlne vykladať.

S úžitkovým zaťažením až do jednej tony a zaťažením prívesu do 3,5 tony toho D-MAX zvládne viac než dosť a pre ešte väčší objem ložnej plochy môže byť vylepšený doplnkovým príslušenstvom.