ISUZU D-MAX PRE ZÁHRADNÍKOV

ISUZU D-MAX PRE ZÁHRADNÍKOV

VÁŠ D-MAX PRE ZÁHRADNÍCTVO A ÚPRAVU KRAJINY

Ako farmár, záhradkár alebo hospodár oceníte ISUZU D-MAX ako spoľahlivého pracovného partnera: S výkonným motorom s emisnou normou EURO-6 a pohonom všetkých kolies, pozná iba jeden smer: dopredu, dokonca aj pri plnom zaťažení a náročnom teréne. To je ideálne vozidlo pre všetkých, ktorých pracovisko je mimo bezpečnej cesty.

Nákladná plocha ISUZU D-MAX môže byť prispôsobená Vašim individuálnym požiadavkám. Vo variante s trojstrannou vyklápacou vlečkou je ideálna na prepravu pôdy alebo ťažkého vybavenia: jeho sklápacie bočné steny umožňujú nakladanie pomocou vysokozdvižného vozíka. A vďaka flexibilnému smeru naklonenia na tri strany sa vykladanie stáva detskou hrou.

MODEL „SKLÁPAČ“ JE AKO ŠVAJČIARSKY VRECKOVÝ NÔŽ MEDZI PICK-UPMI

Výhody modelu „Sklápač“ sú na ložnej ploche: je možné ju kombinovať so všetkými variantmi kabíny a vypúšťať piesok, pôdu alebo štrk z troch strán. Pre zvýšenie objemu nákladu môžete na tento D-MAX nasadiť mriežku alebo pripojiť príves do 3,5 tony.

A s dômyselne zostavenými súpravami príslušenstva sa dá D-MAX upraviť podľa potreby. Jeho flexibilita a ľahká ovládateľnosť Vám ušetrí veľa práce a robí z modelu „Sklápač“ obľúbeného pomocníka pre stavebné, remeselnícke, záhradnícke a komunálne firmy.

MODEL „ZIMNÝ SERVIS“ JE VŠESTRANNÝM POMOCNÍKOM PRE VŠETKY ROČNÉ OBDOBIA

Spoľahlivý a výkonný ISUZU D-MAX s modernou technológiou na odstraňovanie snehu ponúka optimálne riešenie pre zimnú údržbu. Vybavený robustným snehovým pluhom a vhodným rozmetadlom je cenným spoločníkom pri odstraňovaní ľadu a snehu. A dokonca aj v teplých mesiacoch je univerzálnym pomocníkom pri odstraňovaní lístia, posekanej trávy či odpadkov.

Tento model vozidla D-MAX môže byť samozrejme vybavený ďalšími individuálnymi doplnkami, napríklad vložením vane úložného priestoru. Pre špeciálne požiadavky môže byť model “ Zimný servis“ kombinovaný s trojstrannou vyklápacou vlečkou.

3,5 tony hmotnosť ťahaného prívesu u všetkých modelov 4WD

To, že má ISUZU D-MAX DNA úžitkového vozidla sa ukazuje aj na jeho obdivuhodných kvalitách nákladného automobilu. Vďaka veľkoryso koncipovanej nákladnej ploche s dvojitým oceľovým krytom pojme ISUZU D-MAX náklad až do jednej tony.

A ak toho má byť ešte viac, všetky modely s pohonom 4×4 sú schválené pre 3,5 tonové zaťaženie prívesu. Nech už prevážate čokoľvek, od sekačky na trávu až po motorový čln, na silný pick-up sa môžete spoľahnúť.